Critici noemen The End of the F***ing world al de beste serie van het jaar. Of dat echt zo is, valt nog te bezien. Maar het is zeker een serie die je prima met je pubers kunt kijken, ondanks de titel.
Netflix zendt weer een nieuw puber-pareltje: de BBC-serie The end of the F***ing World, die gaat over twee tieners die weglopen van huis. De ene, James, is een zelfverklaard seriemoordenaar, de andere Alyssa lijkt compleet van Lotje getikt en nymfomaan. James heeft plannen om Alyssa te vermoorden, want dat lukte bij dieren ook. Ze lijken heel ondoorgrondelijk, deze twee pubers maar gaandeweg word je wel meegenomen in hun verhaal.
Prima stof dus om met de pubers te bekijken, al denk je het vanwege de expliciete titel, taal en scenes niet te moeten doen. O, en voor de muzieknerds: de soundtrack is ook heel gaaf.