Dat alles vroeger beter was, zal je ons niet horen zeggen. Maar wie puber was in de jaren tachtig, zal deze dingen ongetwijfeld herkennen en zich afvragen waarom ze weer terug zijn. We noemen de Holly Hobbie-look en de Adidas badslippers.
#1 Dynasty
Dynasty is terug in een nieuw jasje op Netflix, met de Carringtons en de Colby’s. We gaan die nieuwe natuurlijk ook bekijken, maar Joan Collins blijft natuurlijk onze favoriet.
#2 Een broek tot je oksels, met scheuren.
Een retestrakke broek broek? Met scheuren? Niks nieuws aan. Deden we ook in de eighties, maar dan deden we dat scheuren wel zelf.
#3 Gekke dingen doen met je haar
Een kleurtje, opscheren, een hanenkam. Deden we ook in de jaren tachtig.
#4 Witte Adidas Stan Smith’s
Zeurt jouw dochter je ook de kop gek om witte sneakers? Wij hadden ze ook in de jaren ’80: Adidas Stan Smith’s.
Hetzelfde geldt natuurlijk voor de Adilette badslippers. In de eighties ok al erg hip. Nou ja, in ieder geval toen ook al te koop.
#5 Rayban Wayfarer zonnebrillen
Toegegeven ze zijn klassiek, maar die brillen van Blues Brothers zijn terug.
#6 Met kwastje, of zonder. Collegeschoenen zijn ieder geval weer heel erg hip
#7 Fitgirls
Instagram fitgirls? Wij hadden VHS, met Jane Fonda als de moeder van alle fitgirls.
#8 De Holly Hobbie-look
Vond je dat Halina Reijn er van de week bij DWDD ook net zo uitzag als
Gespot bij Halina Reijn van DWDD: de jurk met rushes langs de schouders. Net als, inderdaad net als in Little House on the Priarie en Holly Hobbie.
Check hier de priarie-looks: